کسب درآمد با سی تو

خرید اقساطی تمامی کالا ها و خدمات از فروشگاه اینترنتی سی تو بدون نیاز به معدل حساب و مراجعه حضوری

ثبت غرفه

شما میتوانید محصولات و خدمات خود را در سی تو به صورت اقساطی ارائه دهید، در ضمن در این طرح نقدا با شما تسویه خواهد شد

ارسال رایگان

30 تا 40 درصد محصولات شما رایگان ارسال میشود ، هزینه باربری محصولات بزرگ نسبتا زیاد است با عضو سی کلاب شدن در هزینه ها صرف جویی کنید.

کسب درآمد از تراکنش دیگران

با معرفی سی کلاب به دوستان خود کسب درآمد کنید.

خرید اقساطی بدون سود

امکان خرید اقساطی اکثر کالا ها بدون کارمزد

درامد از خرید خودتان

با عضو شدن در سی کلاب ، مبلغی از تراکنش شما به کیف پولتان واریز می شود.

کسب امتیاز

از معرفی دیگران و خریدهای خودتون ، امتیاز کسب کنید.

امتیاز بیشتر ، اعتبار و تخفیف بیشتر

 کارت اعتباری پارسه

با دریافت کارت اعتباری پارسه تا سقف 40 میلیون تومان از  تمامی غرفه های سی تو در سراسر ایران اقساطی خرید کنید و از فروشگاه های افق کوروش , جانبو  تخفیف بگیرید!!!

هزینه کارت تنها  100 هزارتومان

+

20 هزارتومان هزینه ارسال

      50درصد تخفیف ویژه جشنواره

سـی کـلاب

تنها با چند کلیک عضو سی کلاب شو و درآمد کسب کن.

قوانین و مقررات ( جهت مشاهده قوانین روی مثبت سمت چپ کلیک نمایید)

خرید پکیج به منزله تایید قوانین و مقررات میباشد

کلیه افرادی که قصد خریداری و یا عضویت در سایت فروشگاه اینترنتی سی تو را دارند موظف به مطالعه کامل این قوانین می باشند. لذا ورود افراد به وب سایت و اقدام به خرید محصولات و یا عضویت در باشگاه VIP و ثبت اطلاعات شخصی، استفاده از طرح های تخفیفی و سایر خدمات ارائه شده در سایت به معنای آگاه بودن، پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات باشگاه مشتریان VIP می باشد. در نظر داشته باشید کلیه اقدامات اعم از ورود به سایت، ثبت اطلاعات، ثبت سفارش و عضویت در باشگاه مشتریان VIPبه منزله آگاهی و قبول کلیه قوانین و مقررات مربوطه می باشد. کاربران با ثبت نام در وبسایت و نرم افزار و همچنین با هر استفاده از خدمات وبسایت ، می پذیرند که قوانین و مقررات جاری باشگاه مشتریان vip را به صورت کامل مطالعه کرده و کلیه مفاد آن را پذیرفته اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییر کند و استفاده مستمر کاربران از وبسایت و نرم افزار به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

در هر زمان شرایط و قوانین موجود در سایت جایگزین کلیه قوانین و شرایط و توافقات قبلی می باشد و در صورت هرگونه تغییری در قوانین، رویه ها و سرویس ها در آینده، این تغییرات در همین صفحه منتشر و کاربر توافق می کند که قوانین عمومی استفاده از سایت در هر زمان به معنی پذیرش هرگونه تغییر است و کلیه ضوابط و دستورالعمل ها و شرایط مندرج در سایت منطبق با قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و سایر قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد و کلیه کاربران موظف به رعایت آن هستند و مسئولیت قراردادن هرگونه مطلب نامتعارف، خلاف شرع، ناپسند و مخالف اخلاق و قوانین کشور برعهده کاربر می باشد.

ماده 1) تعاریف و اصطلاحات

اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:

فروشگاه : فروشگاه اینترنتی سی تو

وبسایت : seetoo.ir

کاربر: کلیه اشخاص که به وبسایت فروشگاه سی تو مراجعه می کنند و می توانند به عنوان مشتری ثبت اطلاعات نمایند.

حساب کاربری: حسابی است که اشخاص برای استفاده از خدمات وبسایت و یا نرم افزار ایجاد کرده اند. برای استفاده از خدمات باشگاه مشتریان لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی یا حقوقی یک حساب کاربری در وبسایت و یا نرم افزار بسازد.

مشتری: شخص حقیقی یا حقوقی که به منظور خرید کالا و یا عضویت در باشگاه مشتریان VIPدر سایت شرکت ثبت نام می کند.

مشتری vip: شخصی که با ثبت اطلاعات اولیه از مزایای تخفیفی سایت تا سقف تعریفی توسط شرکت بهره مند می گردد.
باشگاه مشتریان :VIP باشگاه مشتریان VIP با هدف گسترش و تداوم خرید و افزایش رضایتمندی مشتریان ایجاد و افراد می توانند با عضویت در این باشگاه از امتیازات قابل استفاده برای باشگاه مشتریان VIP استفاده کنند.

پذیرنده: صاحبان مشاغل و ارائه دهندگان خدماتی هستند که از طریق وبسایت و یا در مراکز صنفی خودشان به ارائه خدمات و یا فروش اجناس به کاربران و مشتریان و اعضاء VIP شرکت می پردازند.

ماده 2 ) سیاست های حریم شخصی:

فروشگاه به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند احترام گذاشته و جز در موارد قانونی آن را در اختیار افراد ثالث قرار نمی دهد.

ماده 3 ) مالکیت فکری و معنوی:

کلیه مطالب مندرج بر روی سایت شامل متن، گرافیک، لوگو، علائم، تصاویر، ویدیوها، فایل های صوتی، داده ها، نرم افزارها و غیره تحت مالکیت شرکت بوده و جزء اموال آن محسوب می شود و حق استفاده و نشر آن صرفاً در انحصار فروشگاه می باشد و هرگونه استفاده و بهره برداری بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگیری و تعقیب قضایی را برای فروشگاه محفوظ می دراد.

ماده 4) سایر شرایط و ضوابط

عضویت در سایت فروشگاه کاملاً اختیاری بوده و اشخاص می توانند با مطالعه کامل قوانین و مقررات و اطلاعات مندرج بر روی سایت اقدام به ثبت نام نمایند.

مشتری موظف به رعایت ضوابط و شرایط خرید از سایت و نیز استفاده و بهره مندی از خدمات باشگاه مشتریان که در سایت فروشگاه قابل دسترسی و مشاهده است می باشد.

مسئولیت کامل صحت وسقم اطلاعات اعلام شده از سوی مشتری برعهده ایشان بوده و در صورت هرگونه مغایرت مشخصات ثبت شده با هویت واقعی عضو، فروشگاه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

فروشگاه هیچگونه تعهد و مسئولیتی در قبال اشخاصی که با نام و هویت ایشان در وبسایت ثبت نام صورت پذیرفته است ندارد.

فروشگاه هیچگونه تعهد و مسئولیتی در قبال اشخاصی که از نام و هویت شخص دیگری در وبسایت استفاده می کنند نداشته و پاسخگوی این اشخاص در هیچ یک از زمینه ها و مسائلی که با عضویت در سایت فروشگاه ایجاد می شود نمی باشد.

هر شخص با توجه به مدارک هویتی تنها می تواند یک حساب کاربری در باشگاه مشتریان VIP داشته باشد. در صورتی که شرکت اطلاع یابد که به نام یک شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی حساب های کاربری متعددی وجود دارد و یا بیش از یک حق اشتراک تهیه شده است، فروشگاه مجاز خواهد بود نسبت به قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب های کاربری مذکور اقدام نماید.

کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد و یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کند. در مورد کاربر شخص حقوقی نیز مسئولیت های قانونی بهره برداری از حساب کاربری متوجه مدیران مجموعه های مذکور می باشد.

در شرایط خاصی ممکن است از کاربر برای استفاده از خدمات درخواست احراز هویت شود. در چنین شرایطی اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار شرکت قرار ندهد فروشگاه می تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائه خدمات به کاربر خودداری کند.

مسئولیت تامین اینترنت و سخت افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه های مربوط به آن ها برای استفاده از خدمات وبسایت و نرم افزار بر عهده کاربر است.

فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص کیفیت و قیمت خدمات مربوط به درمان، سلامت، هتل، مراکز تفریحی و غیره و نیز محصولات قابل خرید از وبسایت و خدمات پس از فروش آن و اطلاعات مندرج برروی بسته بندی کالاها نداشته و مسئولیت آن تماماً برعهده مرکز ارائه دهنده خدمات و یا فروش کالا می باشد.

فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص کیفیت و قیمت و خدمات پس از فروش خدمات و محصولاتی که در وبسایت جهت استفاده مشتریان معرفی می شود، ندارد.

با عضویت در وبسایت، مشتری می پذیرد که شرکت به صورت الکترونیکی ( از طریق ایمیل، پیام کوتاه و یا نرم افزار مربوطه ) به مشتری پیام ارسال کند. آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در زمان ثبت نام اعلام می کند، تنها آدرس و ایمیل و تلفن مورد تایید فروشگاه می باشد.

هرگونه خرید از وبسایت و یا عضویت در باشگاه مشتریان VIP برای افراد زیر 18 سال ممنوع بوده و امکانپذیر نمی باشد و مسئولیت تخلف و ارائه اطلاعات خلاف واقع برعهده مشتری خواهد بود.

سایت رسمی و تنها مرجع مورد تایید فروشگاه وبسایت www.seetoo.ir و صفحه رسمی seetoo_club در اینستاگرام می باشد.

مشتری موظف است جهت تکمیل فرآیند خرید و یا سفارش، کلیه اطلاعات را به طور دقیق و مشخص مطابق با مراحل تعریف شده بر روی سایت درج نماید.

اطلاعات هر محصول و یا خدمات در وبسایت و یا نرم افزار فروشگاه ، صرفاً براساس اطلاعات دریافتی از مرکز فروش محصول یا ارائه دهنده خدمات می باشد و صرفاً برای اطلاع رسانی بوده و جنبه مشاوره ندارد. مشتری باید قبل از خرید و یا استفاده، نسبت به کسب اطلاعات حرفه ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. همچنین نظراتی که کاربران در خصوص کالا و یا خدمات در وبسایت و یا نرم افزار درج کرده اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد بوده و برای آنها و فروشگاه مسئولیتی ایجاد نمی کند.

عوارض، بیماری ها و خسارات ناشی از استفاده از کالاها و محصولات و همچنین خدمات به خصوص خدمات درمانی و زیبایی و غیره معرفی شده بر روی وبسایت و نرم افزار فروشگاه ، بر عهده تولید کننده، فروشنده و ارائه دهنده خدمات می باشد و فروشگاه صرفاً به عنوان معرف و واسط عمل کرده و مسئولیتی از این بابت ندارد.

مشتری موظف است قبل از رزرو هتل و یا اقامتگاه نسبت به بررسی شرایط و امکانات هتل و اقامتگاه اقدام نماید و در صورت رزرو ضوابط و مقررات مربوط به هتل و اقامتگاه را رعایت نماید.

فروشگاه با هدف اشتراک گذاری تجربه کاربران و مشتریان امکان درج نظرات را در وبسایت، صفحه اینستاگرام و نرم افزار خود فراهم نموده و افراد می توانند در این خصوص نظرات خود را درج نمایند.

مسئولیت هرگونه نظرات خلاف واقع، خلاف شرع و قانون و غیر مرتبط بر عهده کاربر می باشد و فروشگاه از این بابت هیچگونه مسئولیتی ندارد.

مسئولیت حفظ امنیت و اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور و همچنین کلیه فعالیت هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام می شود بر عهده کاربر می باشد و ادعای مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری مسموع نمی باشد.

ممکن است بنا به مورد و حسب صلاحدید و تشخیص فروشگاه ، از کاربر درخواست اطلاعات تکمیلی، ارائه مدارک و یا اصلاح اطلاعات موجود گردد که کاربر نسبت به آن متعهد می باشد.

کاربر موظف می باشد که از خدمات وبسایت و باشگاه مشتریان صرفاً برای انجام فعالیت های قانونی و تعریف شده استفاده کند و به هیچ وجه استفاده غیرقانونی، خلاف شرع و خلاف عرف نداشته باشد و مسئولیت تخلف از آن بر عهده کاربر می باشد.

کاربر متعهد می شود هیچگاه از خدمات وبسایت، عضویت در باشگاه مشتریان VIP به صورتی که به شرکت و برند آن صدمه ای وارد کند استفاده نکند. در صورت تخلف کاربر و سوء استفاده از امکانات در جهت منافع شخصی و یا آسیب مادی یا معنوی به فروشگاه و منافع آن، شرکت ضمن داشتن حق قطع خدمات و غیر فعال نمودن حساب کاربری، مجاز به مراجعه به مراجع ذیصلاح قانونی در جهت مطالبه خسارات وارده می باشد.

کلیه اطلاعاتی که کاربر در جریان استفاده از خدمات وبسایت، عضویت در باشگاه مشتریانVIP دریافت می کند یا در اختیار ایشان قرار می گیرد به عنوان امانت نزد کاربر تلقی می گردد و حق افشاء آن را نزد هیچ شخصی اعم از حقیقی یا حقوقی نداشته و حق استفاده از آن به نفع شخصی را ندارد.

از آنجایی که ممکن است از طریق حساب کاربری کاربر، اشخاص دیگری غیر از ایشان استفاده کنند، هر گونه مسئولیت قانونی متوجه کاربر خواهد بود.

عضویت در باشگاه مشتریان VIP به منزله اطلاع از کلیه قوانین و شرایط آن می باشد و فروشگاه این فرض را برای خود قائل است که این عضویت به انتخاب و با آگاهی و توسط خود کاربر صورت گرفته است.

کاربر خود شخصاً موظف به ثبت نام و خرید کالا و یا خدمات از وبسایت و عضویت در باشگاه مشتریان VIPمی باشد و چنانچه اطلاعات خود اعم از مشخصات هویتی و یا رمز کارت و اطلاعات مربوط به حساب بانکی و یا حتی پول نقد در اختیار شخص دیگری جهت پرداخت حق اشتراک باشگاه مشتریان VIP قرار دهد، هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت نبوده و تمام مسئولیت های آن بر عهده خود شخص می باشد و هر گونه ادعای بعدی توسط ایشان مسموع نمی باشد.

کاربر متعهد می شود که صرفاً با خط تلفن و ایمیل متعلق به خود نسبت به ثبت نام اقدام نماید در غیر اینصورت در برابر اشخاص ذینفع صاحب امتیاز خط تلفن یا ایمیل تماماً مسئول بوده و فروشگاه در صورت آگاهی از این موضوع می تواند نسبت به لغو عضویت کاربر اقدام کند.

کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخشی از وبسایت انجام دهد و یا آن را کپی برداری کند و با ثبت نام در وبسایت و نرم افزار تنها مجوز استفاده غیر انحصاری، غیر قابل انتقال و محدود از خدمات آن را دریافت کند و نمی تواند مدعی مالکیت یا حقی نسبت به آن باشد و در غیر موارد مصرح دراین ضوابط و مقررات، اجازه استفاده از نام و علامت تجاری و خدمات نرم افزار را ندارد و در همه حال متعهد به رعایت حقوق مادی و معنوی فروشگاه می باشد.

چنانچه فروشگاه به هر دلیلی حضور یک کاربر را نامناسب و نامطلوب تشخیص دهد، طبق صلاحدید خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات وبسایت و نرم افزار را دارد و کاربر در این خصوص حق هیچگونه ادعا و اعتراضی را ندارد.

هر گونه کالایی که به صورت مستقیم از روی وبسایت فروشگاه خریداری می گردد مشمول قانون تجارت الکترونیک می باشد و مشتری حق دارد ظرف یک هفته از تاریخ دریافت کالا، مشروط بر آنکه پلمپ کالا باز نشده و کالا مصرف نشده باشد و بسته بندی کالا آسیب ندیده باشد نسبت به استرداد آن اقدام نماید.

این ضوابط و مقررات به عنوان یک قرارداد بر روابط بین کاربر از یک سو و فروشگاه از سوی دیگر حاکم خواهد بود و ورود کاربر به وبسایت و استفاده از نرم افزار به منزله قبولی تمامی شرایط آن می باشد و هر گونه ادعا و اعتراضی از سوی کاربر در این خصوص بی اعتبار می باشد.

ثبت نام و عضویت در وبسایت و نرم افزار در واقع یک شیوه خرید کالا و استفاده از خدمات می باشد و لذا هیچگونه رابطه استخدامی فیمابین فروشگاه و کاربر ایجاد نمی کند و مشمول قانون کار و قانون تامین اجتماعی نمی باشد.

در صورت بروز حوادث قهریه ( فورس ماژور) شرکت تا زمان رفع شرایط هیچگونه تعهد و مسئولیتی ندارد.

هر گونه اختلاف در تفسیر و یا اجرای مفاد این قوانین در صلاحیت مراجع قضایی صالحه شهری به صلاح دید فروشگاه می باشد.

شرایط دریافت اعتبار تامین کننده اول

شرکت اول: ابتدا پس از تکمیل اطلاعات هویتی مثل نام و نام خانوادگی و کد ملی و سایر اطلاعات، در صورتی که اطلاعات درست وارد شده باشند به مرحله اطلاعات محل سکونت ارجاع داده میشود و بعد از آن به مرحله اطلاعات درخواست متقاضی. مرحله درخواست قسمتی است که متقاضی میزان درآمد ماهیانه و میزان اعتبار درخواستی خود را به همراه تعداد اقساط باز پرداخت را انتخاب میکند. ( از ۶ ماه تا ۱۲ماه). پس از تکمیل این مرحله اعتبار سنجی بانکی شخص به شکل کاملا الکترونیکی انجام میشود( شخص باید با کارت بانکی خود مبلغ ۱۰٫۱۲۰ تومان هزینه اعتبار سنجی را پرداخت کند ). بعد از اعتبار سنجی که توسط سیستم اعتبار سنجی توانم انجام میشود امتیازی برای متقاضی در نظر گرفته میشود که اگر امتیاز بیشتر از ۵۶۰ باشد شخص میتواند تا مبلغ ۲۰ میلیون تومان و اقساط ۱۲ ماهه دریافت کند اگر امتیاز کمتر باشد اعتباری به شخص تعلق نمیگیرد. در صورتی که سیستم اعتبار سنجی هیچ امتیازی به متقاضی اختصاص ندهد و پیامی نمایش داده شود که( در سیستم بانکی برای متقاضی اطلاعات کافی برای اعتبار سنجی بانکی وجود ندارد) در این صورت به شخص اعتبار ۷ میلیون تومان و اقساط ۷ ماهه تعلق میگیرد.

هر شخص در از تامین کننده اول میتواند از مبلغ ۵۰۰ تا ۲۰ میلیون تومان اعتبار خرید اقساطی و حداکثر با اقساط ۱۲ ماهه دریافت کند.

این اعتبارات به ضامن نیاز ندارند و شخص میتواند با چک یا سفته بنام خود ضمانت اعتبار را انجام دهد.

اگر نوع ضمانت چک باشد کارمزد اعتبار دریافتی ۲درصد ماهیانه محاسبه میشود به عبارتی اگر شخص ۱۲ ماهه اقساط را پرداخت کند مجموع کارمزد ۲۴درصد سالیانه محاسبه میشود یا اگر ۶ ماهه اقساط را پرداخت کند ۱۲ درصد کارمزد در مجموع پرداخت کرده است.

اگر نوع ضمانت سفته انتخاب شود کارمزد ۲٫۱۵درصد ماهیانه محاسبه میشود که اگر اقساط ۱۲ ماهه پرداخت شوند در مجموع ۲۷درصد سالیانه محاسبه میشود.

در صورتی که ضمانت چک انتخاب شود بعد از تایید تصویر چک توسط کارشناس مربوطه چک به آدرس دفتر مرکزی پست میشود و پس از رسیدن و تایید متقاضی وارد مرحله قرارداد و پرداخت قسط اول میشود. پس از پرداخت قسط اول و تایید آن ظرف مدت ۲۴ ساعت مبلغ درخواستی قابل استفاده می‌باشد .

در صورتی که ضمانت سفته باشد متقاضی هزینه خرید سفته را به نماینده سی تو پرداخت میکند و به میزان ضمانت سفته را طبق دستورالعمل شرکت تکمیل کرده و تحویل نمانده شرکت میدهد پس از رسیدن سفته به شرکت و تایید توسط کارشناس مربوطه متقاضی وارد مرحله قرارداد و پرداخت قسط اول میشود و بعد از پرداخت قسط اول و تایید آن ظرف مدت ۲۴ ساعت اعتبار درخواستی قابل استفاده می‌باشد.

لازم به ذکر است تاخیر در پرداخت اقساط شامل جریمه دیرکرد می‌باشد.

شرایط دریافت اعتبار تامین کننده دوم

شرکت دوم : در این تامین کننده علاوه بر مشخصات فردی متقاضی تصویر مدارک هویتی فرد از قبیل تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه ، تصویر پشت و روی کارت ملی نیاز می‌باشد.

در اطلاعات مربوط به محل سکونت اگر فرد مستاجر باشد اجاره نامه منزل و اگر مالک هست سند مالکیت نیاز می‌باشد. تصویر یا پیامک قبض برق درین قسمت نیاز می‌باشد .

این تامین کننده اطلاعات شغلی فرد متقاضی را به شکل تصویری نیاز دارد. تصویر فیش حقوقی یا قرارداد کاری یا پروانه کسب و یا سایر مدارکی که شاغل بودن فرد را نشان میدهد.

در این قسمت برای اعتبار سنجی بانکی پرینت 6ماهه آخر حساب کاری متقاضی لازم می‌باشد. در ضمن مبلغ ۲۰٫۰۰۰ تومان بابت هزینه اعتبار سنجی از فرد دریافت میشود.

این تامین کننده از مبلغ ۵۰۰هزار تومان تا 3۰ میلیون تومان به شخص متقاضی به میزان اعتباری که بعد از اعتبار سنجی به ایشان اختصاص داده میشود در اختیار این فرد قرار میدهد.

کارمزد این اعتبار با ضمانت چک 1.8درصد ماهیانه و یا 21درصد سالیانه محاسبه میشود.

نوع ضمانت در این شرکت فقط میتواند چک باشد و ضمانت با سفته وجود ندارد.

آموزش نحوه خرید و فعالسازی پکیج vip

1- بر روی گزینه خرید پکیج ویژه کلیک کنید.

2- صفحه جدیدی برای شما باز می شود ، بر روی گزینه افزودن به سبد خرید کلیک کنید.

3- بعد از اضافه شدن پکیج ویزه به سبد خرید شما  بر روی گزینه تسویه حساب کلیک کنید.

4- در صفحه جدید اطلاعات فرد درخواست کننده را وارد کنید

( 1- نام ،2- نام خانوادگی 3- نام معرف(چنانچه معرفی ندارین، بنویسید سی  تو) 4-شماره تلفن 5- آدرس ایمیل 6- حتما تیک ایجاد حساب کاربری را  فعال کنید(شما جهت دریافت تسهیلات باید حساب کاربری داشته باشین)

7- وارد کردن رمز حساب کاربری (حتما از یک حرف لاتین در رمز خود استفاده کنید) ، 8- کلیک بر روی گزینه ثبت سفارش)

بعد از ثبت سفارش از منو بالا صفحه سمت راست (3 خط بالا) ، گزینه حساب کاربری رو انتخاب کنید، بعد از انتخاب حساب کاربری لیستی برای شما باز می شود از این لسیت گزینه بازاریاب را انتخاب کنید و در آخر در صفحه جدید گزینه بازاریاب می شوم را انتخاب کنید ، میزکار شما باز می شود و می توانید از قسمت خرید اقساطی در خواست خود را تکمیل کنید.

توجه : خرید شما به منزله داشتن آگاهی و اطلاعات کامل در مورد قوانین و شرایط این پکیج و تایید و پذیرفتن آنها می باشد.

سوالات متداول در مورد خرید اقساطی

چه کسانی می توانند از تسهیلات خرید اقساطی استفاده کنن؟

این طرح مختص مشتریانی می باشد ، که پکیج خدمات ویژه (vip) را خریداری کرده اند.

آیا هر کسی پکیج خدمات ویژه را خرید می تواند از تسهیلات خرید اقساطی استفاده کند؟

به شرطی که چک برگشتی یا معوقه بانکی نداشته باشد.

آیا پول نقد به ما پرداخت خواهد شد؟

خیر ، تسهیلات خرید اقساطی صرفا جهت خرید کالا می باشد.

از چه جاهایی می شود خرید کرد؟

فروشگاه اینترنتی سی تو  و مراکز طرف قرارداد سی تو در کل کشور

آیا از کل کشور امکان دریافت تسهیلات خرید اقساطی وجود داره؟

بله

چند نفر ضامن الزامیه؟

هر فرد با چک طرح جدید یا سفته می توانند از تسهیلات خرید اقساطی استفاده نماید و نیاز به ضامن دیگری ندارد.

تسهیلات طی چند قسط باید پرداخت شوند؟

به انتخاب شما از یک ماه تا 12 ماه امکان قسط بندی وجود دارد.

کارمزد تسهیلات چند درصد می باشد؟

اگر ضمانت شما چک باشد 24 درصد سالیانه

در صورت انتخاب سفته ،چند درصد کارمزد بیشتری دریافت می شود.

کار مزد 10 میلیون تومان ، طی یک سال چقدره و مبلغ هر قسط چند تومان می باشد؟

مبلغ کارمزد  200 هزار تومن در ماه می باشد.

مجموع تسهیلات + کارمزد طی یکسال 12.400.000 تومان می باشد و مبلغ هر قسط 1.034.000 تومان

[avans-spin-wheel id=1000007196]